hotelový servis

Už mnoho rokov dôverujú početní riaditelia/riaditeľky hotelov odbornému know-how firmy Blitz Blank. Táto dôvera samozrejme nie je braná ľahkovážne. Každý deň sa nanovo púšťame do tejto výzvy. Ponuka služieb zahŕňa:

izbový servis, raňajkový servis, spoločné priestory, wellness priestory

Izbový servis
Mnohoročné skúsenosti v hotelierstve, profesionálne vybavenie zákazky a kompetencia vo veci upratovania dávajú istotu, že s Blitz Blank máte kompetentného partnera.

Raňajkový servis
Blitz Blank zabezpečí profesionálnu realizáciu prípravy raňajok vo forme bufetových stolov, prípravu nápojov a jedál, ako aj kompletného stolového servisu.

Spoločné priestory
Ponuka služieb zahŕňa upratovanie týchto priestorov: recepcia a uvítacie priestory,
chodby, výťahy, podlahy, verejné toalety, kuchyne, záhrady

Wellness priestory
Bazén, sauna, parná sauna, fitness a relaxačné miestnosti poskytujú Vašim hosťom uvoľnenie a príjemný pocit. Teplo a vlhkosť však vytvárajú raj pre baktérie. Práve preto je hygiena v týchto priestoroch na prvom mieste. Vyžaduje sa tu odborná kompetencia a správne použitie dezinfekčných čistiacich prostriedkov, šetrných k životnému prostrediu.

Pravidelné stery za účelom zistenia počtu choroboplodných zárodkov zabezpečujú najlepšiu možnú kontrolu. Vybrané a vyskúšané čistiaci metódy poskytujú optimálnu čistotu a hygienu.